Dit gezellige geschakelde vakantiehuis met finse sauna met twee extra infraroodplaatsen ligt aan de skipiste van het Grebenzen skigebied in Sankt Lambrecht. Op de bovenverdieping, bij de woonkamer en de keuken is een heerlijk overdekt terras/ balkon met een fantastisch uitzicht. De tuin met het gezellige terras is ideaal voor lange zomeravonden met vrij uitzicht op de ondergaande zon. Uiteraard is er ruimte voor twee auto's bij het huis
Sankt Lambrecht is een gezellig dorp met enkele leuke restaurants en winkeltjes en een goed gesorteerde supermarkt. In het winterseizoen 2022/2023 is er een gloednieuwe ultramoderne 10-persoons gondelbaan toegevoegd aan dit nog relatief onontdekte fantastische en sneeuwzeker familieskigebied, zonder lange wachtrijen bij de liften.
Er zijn meerdere skigebieden in de omgeving die met dezelfde ski pas te bezoeken zijn. In de zomer is een bezoek aan het prachtige middeleeuwse stadje Murau een echte aanrader. Hier vind je veel leuke winkels en gezellige terrasjes. Naast mooie wandelingen in de bergen kun je hier ook het Mur fietspad lopen of fietsen. Dit is een beroemd fietspad langs de rivier de Mur die dwars door de regio loopt. Er zijn ook veel mooie meren en een 18-holes golfbaan op ongeveer 20 minuten rijden met de auto.
Kortom, dit gebied is de ideale plek voor actieve vakantiegangers en rustzoekers, zowel in de zomer als in de winter, omdat het nog niet ontdekt is door het massatoerisme. Hier kun je nog genieten van pure Oostenrijkse gezelligheid en talrijke tradities. Wat de natuur betreft, is de regio ongelooflijk mooi en ongerept
Wij gebruiken cookies om uw ervaring te verbeteren!











