Luxe accommodatie in kleinschalig appartementengebouw op 4 kilometer ten zuidwesten van Lugano in het deel Paradiso. Hier geniet u van een welverdiende luxe vakantie in het Zwitserse Lugano. Hier wordt de Zwitsere cultuur gemengd met de Italiaanse cultuur. Er wordt Italiaans gesproken en in de restaurants en winkels wordt u goed te woord gestaan in het Duits of Frans. Het grote luxe appartement is zeer ruim en modern ingericht. U geniet hier van het fraaie uitzicht over het meer van Lugano.
Indeling:
- Zeer grote woonkamer met designmeubels en grote flatscreen televisie.
- Keuken voorzien van alle kookfaciliteiten waaronder kookplaten, vaatwasmachine, wasmachine, oven, koffiemachine, kookgerei, koelkast, vrieskist.
- Vier grote badkamers waarvan 1 grote badkamer met bad, wastafel, douche en toilet. En 3 badkamers met wastafel, douche en toilet.
- Vier ruime slaapkamers met tweepersoonsbedden.
Indien u met 9 of 10 personen wilt verblijven kunt u de slaapbank gebruiken door deze om te vormen tot een volwaardig tweepersoonsbed.
Prijzen per week:
| maand | per week (€) | gem. max. temperatuur (Celcius) |
| januari | 2.850 | 4 |
| februari | 2.850 | 5 |
| maart | 2.850 | 8 |
| april | 3.599 | 12 |
| mei | 3.699 | 17 |
| juni | 3.799 | 20 |
| juli | 4.350 | 23 |
| augustus | 4.350 | 22 |
| september | 3.750 | 19 |
| oktober | 2.950 | 14 |
| november | 2.750 | 8 |
| december | 2.650 | 5 |
| kerst / jaarwisseling | 3.750 | 5 |
Bijkomende kosten: Schoonmaak € 80,- per verblijf.
Extra te huur: kinderbed € 20,- per week, kinderstoel € 15,- per week.