Deze fraaie woning is voorzien van geheel nieuwe inrichting. De eigenaar waar wij een zeer goed contact mee onderhouden heeft airconditioning en draadloos internet aangelegd. Het zwembad is geheel nieuw en voorzien van een jacuzzi. Rondom het zwembad bevindt zich een terras met ligbedjes en parasols.
De woning "Libelle" is gelegen op een kleinschalig domein gezamenlijk met nog 3 andere woningen voor 4 personen. De woningen zijn zeer rustig gelegen. U kunt centraal gebruik maken van een wasmachine.
De woning beschikt over een ruime woonkamer met eethoek voor 6 personen, een sofa bank en enkele stoelen. Er is een tv met satelliet. In de keuken beschikt u over alle nodige kookfaciliteiten zoals: kookplaten, oven, kookgerei. Verder is er een vaatwasmachine, koffiemachine, koelkast en vriesvak.
In de woning kunt u gebruik maken van een ruime badkamers met wastafel, douche en toilet.
Er zijn 3 aparte slaapkamers te weten 2 kamers met een tweepersoonsbed en een kamer met een eenpersoonsbed.
Buiten heeft u een klein terras ter beschikking, gelegen tussen de bomen.
Prijzen per week
mei: 1490,-
juni: 1590,-
juli en augustus: 1890,-
september: 1750,-
oktober: 1250,-
geen bijkomende kosten
winterweken en late herfst op aanvraag (geen zwembad)